This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

Huncalife ile Kazanmaya Hazırmısın? 

Huncalife Ücretsiz ÜYE OL Kendi işinin patronu ol ...

0532 241 69 18 BİZ SİZİ ARAYALIM!

İletişim bilgilerinizi Gönderin, Biz sizi arayalım, Huncalife hakkında detaylı bilgi verelim

Ad Soyad:*
Telefon no:*
Güvenlik kodu:

Neden Huncalife ? 

%100 Yerli sermaye, Yerli marka

Türkiye’nin en yüksek primini veriyor

Katalog satışı üzerinden %40 kazanç

İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler

 0 sermaye ile kendi işini kurabilme imkânı

 Helal sertifikalı ürünler

Başarı Hikayesi 

Huncalife Çift Yıldız Temsilcisi Gürhan Gülmez'in Başarı Hikayesi...

 Huncalife'e nasıl başladını?

 Huncalife ile hayatınızda neler değişti?

Huncalife ile başarıya nasıl ulaştınız?

 Araba kazanmanın yolu nedir?

Huncalife temsilcilerine tavsiyeleriniz?

 Hedefleriniz nedir?

Diğer Soru ve Cevapları

Perşembe, 25 June 2020 02:00
  • Share

Huncalife Nedir? Huncalife hakkında herşey

Huncalife nedir, Sahibi kimdir, Nasıl ve ne kadar kazanırım, Nasıl üye olunur, Huncalife ürünleri helal mi ? gibi merak edilen soruların cevapları bu sayfada bulabilirsiniz...

Hunca Life 60 yıllık bir türk kozmetik şirketi olan Hunca Kozmetik A.Ş’nin ta kendisi. Sektörde 60 yıllık deneyimini ürünlerine olan güven ile bu günlere taşımış gerçek bir dünya devi…

Bir işin başında yer almak zor olduğu kadar, hayallerinize ulaşmada büyük bir avantajdır. Gerçekten inanarak başladığınız bir işte başarısız olmanız mümkün değildir.

Herkesin bildiği gibi network marketing sektörde birçok firma vardır ve her birinin artıları olduğu kadar eksileri de vardır. Hunca Life kazanç sistemi özellikle kozmetik sektöründe sunulabilecek en iyi kazanç planıdır. Hunca Life kazanç planını incelerseniz Yaptığı cironun %70’ini prim olarak dağıttığını göreceksiniz.%24’lük grup primi ve 6 derinlikte liderlik primi veren Tek Türk şirketidir.

Tabi Hunca Life’ın kazançları bununlada sınırlı değil. Liderlik seviyelerinde verdiği bonuslar, Huncalife Araba promosyonu ve tatil programlarıyla da ne kadar cömert ve adaletli bir sistem olduğunu görmek hiçte zor değil.

HuncaLife Vizyon Ve misyonuyla ve yaptığı 100 milyon tl yi aşkın yatırımlarıyla ne kadar ciddi bir şirket olduğunu Türkiye'ye kanıtladı.

Vizyonu: Dünya Lideri olmak.

Misyonu: Temsilcileri arasından Dünya Liderleri çıkarmaktır.

Haydi, Hunca Life ile Dünya Liderliğine yürümek için şimdi tam zamanı… Başlamak için KAYIT OL

 

Huncalife hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız için, Türkiye Huncalife Çift Yıldız Temsilci GÜRHAN GÜLMEZ'in Başarı hikayesini kendisinden dinleyelim:

1- HuncaLIfe’a ne zaman ve kimin tavsiyesi ile başladınız ?

Huncalife ile tanışmam, iş arkadaşım Aynur Acıyan sayesinde 2012 yılının başında oldu. Huncalife ailesine katılma kararı alarak 04 Ocak 2012 kaydımı oluşturdum.

2- HuncaLIfe ile çalışıyor olmak hayatınızda neyi değiştirdi ?
Huncalife sayesinde maddi özgürlüğe kavuştum. Zamanımı dilediğim gibi özgürce değerlendirebiliyorum. Ailemle daha fazla zaman ayırabiliyorum. Bir çok ülkede gezip tatil yapabiliyorum ve en önemlisi huncalife sayesinde yeni dostlar, arkadaşlar edindim.

3- Başarınızın en çok hangi çalışmanızın eseri olduğunu düşünüyorsunuz ?
Çift Yıldız kariyerine ulaşmamdaki en büyük etken başta şirketime, organizasyon liderlerime, kendime inandım ve güvendim. Hedeflerime ulaşmak için plan ve programlarımı yaptım. Bu güne kadar asla hedeflerimden vazgeçmedim ve azmimi yitirmedim. Kendi ekibimi oluştururken doğru liderler seçtim ve liderlerimi daha ileriye taşımak için tüm bilgi birikimimi onlara aktardım.

Hedefiniz nedir ?
Huncalife firmasında, ülkemizde ve dünya pazarında en üst kariyerde liderlik yapmak ve ekibimden dünya liderleri çıkartmak.

5- Yeni temsilcilere vermek isteyeceğiniz en önemli tavsiye nedir ?
Liderlerimle birlikte çalışırken olmazsa olmazlarımız sevgiyi, inanmayı, sabrı, düzenli çalışmayı ve dürüstlüğü ilke edindik. Kimseye ön yargılı davranmadan herkesin bu işi yapabileceğine inanarak bu imkânı sunmalıdırlar. Huncalife ürünleri ve network marketing sistemini iyi şekilde öğrenmeli, kimseye hayal satmadan gerçekçi anlatmalıdırlar. Çevrelerinde toplantılar düzenleyerek hem network marketing sistemini, satış tekniklerini, ürünleri ve içeriklerini anlatmalıdırlar. 

Huncalife tarafından yapılan toplantılara ve akademilere katılmalıdırlar.  Kendi ekiplerini oluştururlarken doğru liderler seçmeli, liderlerine güvenmeli ve onların da kendisine güvenmelerini sağlamalıdırlar. Hedeflerini belirleyip gerekli plan ve programlarını oluşturmalıdırlar Bu adımları uygulayan tüm temsilcilerin başarıya ulaşacağına inanıyorum.

6- Huncalife’ın size ve çevrenize kattıkları değerler nelerdir?
Huncalife’ ın bana kattığı değerler öncelikle kişisel gelişimimi sağladı, içimdeki mücadele hırsını ortaya çıkardı ve sabır yönetiminin ne kadar önemli olduğunu gösterdi, sosyal alanlarda çevremde birçok çalışma arkadaşları ve yeni dostlar edinmeme neden oldu, çevreme kattığı değerler ise birçok çalışma arkadaşımın hayatına dokunarak onların gelişimini, maddi özgürlüklerini ve iyi bir çevre edinmelerini sağladım.

7- Huncalife ile araç hakkı elde etmek için hangi yollardan-aşamalardan geçtiniz?
51 Yaşına kadar araç kullanmaz iken bu yaştan sonra herşeyden önce bir ehliyet almalıydım sonrasında ise lider ve liderler adayları çıkarıp araç planına girmek istiyordum ve bunun için gerekli tüm çalışmaları yaparak ilk araç hakkı kazandım.

8- Araç hakkı elde etmek için nasıl çalıştınız?
Herşeyden önce hedeflerimi belirleyerek planlı ve programlı çalıştım. Sahada lider ve lider adayları bulabilmek adına durmaksızın yeni kayıtlar gerçekleştirdim. Sonrasında yoğun bir şekilde toplantılar düzenleyerek lider adaylarımın kariyere çıkmaları için elimden gelen tüm desteği verdim.

9- Araç kazanmak için neler yapmak gerekir?
Bu Soruyu Maddeler halinde açıklamak gerekirse
- Hedef Belirlemek
- Planlı ve Programlı Çalışmak
- Doğru Hedefe Koşmak
- Kararlı Olmak ve Çabuk Harekete Geçmek
- Yeni Kayıtlar Yapmak
- Toplantılar Düzenlemek
- Temsilcilerin Sahip Olduğu Potansiyel Gücün Farkındalığı Sağlamak
- Lider Eğitimleri Vererek Lider Adayları Çıkarmak

10- Araç dışında Huncalife sisteminden elde ettiğiniz gelirle neler amaçlıyorsunuz? Gelirinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?
Ekibimin işini büyütmeye yönelik yatırımlar, Kişisel Gelişim eğitimleri almak, Dünya Seyahatleri yapmak ve Gayrimenkul alanında değerlendirmek.

11- Huncalife’ı başkalarına tavsiye eder misiniz?
Firmamızın tanıtımını gerçekleştirmek benim olmazsa olmazım

Huncalife hakkında Sık Sorulan Sorular

Huncalife nedir sorusuna daha detaylı cevap alabilmek için bizi arayın, Tel: 0532 241 69 18 veya aşağıdaki iletişim formunu bize gönderin, Biz sizi en kısa zamanda arayacağız ve huncalife hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vereceğiz.

huncalife nedir nasıl üye olunur, hüncalife üyelik ücretli mi, huncalife kazanç sistemi nedir, nasıl kazanacağım, araba ve seyahat programları

hakkında ve benzeri konular hakkında bilgi almak için bizi arayın

Huncalife Gürhan Gülmez

Huncalife Çift Yıldız Temsilci GÜRHAN GÜLMEZ

Ekibimize katılın! Beraber kazanalım Tel: 0532 241 69 18

Ortam

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440
porno izle